Drodzy Rodzice,

Działalność Rady Rodziców polega nie tylko na współpracy i wsparciu komunikacji pomiędzy uczniami, nauczycielami i rodzicami ale również na podwyższaniu standardów życia szkolnego całej społeczności szkolnej, żeby wszystkim żyło się lepiej, ciekawiej. Doposażaniem sal, organizowaniem konkursów, festynów, akcji edukacyjnych, proekologiczych i charytatywnych, zakup nagród oraz wsparcie inicjatyw pochodzących od uczniów. Często do, których realizacji potrzebne są dodatkowe środki finansowe – właśnie te, które są wpłacane na fundusz Rady Rodziców przez Was - Rodziców Uczniów naszej szkoły.  Przed nami kolejny rok, rok nowych wyzwań i pomysłów. Dlatego również i w tym roku potrzebujemy Waszego wsparcia. Waszego zaangażowania życzliwości, chęci do współpracy, dzielenia się spostrzeżeniami i pomysłami co się sprawdza, a co potrzebuje zmian. Waszych dobrowolnych wpłat na Radę Rodziców:

100 zł rocznie - to tylko 10 zł miesięcznie,

których można dokonywać w sekretariacie szkoły, u Rodziców Skarbników z trójek klasowych Waszych dzieci lub na numer konta bankowego utworzonego na potrzeby działalności Rady Rodziców ( na przelewie proszę podać: imię i nazwisko ucznia oraz nr klasy ) :

Bank Spółdzielczy w Legionowie

Liczymy na Wasze zrozumienie, pomoc za którą z góry bardzo Wam – Dziękujemy.

przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Wieliszewie.