Język angielski na 6!

Powiatowy konkurs języka angielskiego "Enjoy English" ROZSTRZYGNIĘTY!
10 lutego odbył się  powiatowy etap Konkursu języka angielskiego "Enjoy English," organizowanego co roku przez Zespól Szkół numer 3 w Legionowie, pod Patronatem Prezydenta Miasta Legionowo.

Do etapu powiatowego z naszej szkoły zakwalifikowało się trzech uczniów:

Julia Kominis, kl 2d

Milena Jusińska, kl 2b
Dominik Wierzchoń, kl 1d

Najwyższe spośród naszych uczniów miejsce w etapie powiatowym zajęła Julia Kominis. Nasza uczennica uzyskała 11 miejsce. Serdecznie gratulujemy! To duży sukces, gdyż konkurs był utrzymany na bardzo wysokim poziomie.

W przyszłym roku na pewno będzie jeszcze lepiej! Tymczasem życzymy wszystkim uczniom zapału i wytrwałości w przygotowywaniu się do kolejnych konkursów. Najbliższy w kwietniu - Gminny konkurs języka angielskiego! Zapraszamy do przeczytania lektur i wzięcia w nim udziału zainteresowanych uczniów z klas pierwszych i drugich.